PAKETLEME VE GİZLİLİK

 

Gizliliğiniz bizim için son derece önemlidir. Bu sebeple sitemizden almış olduğunuz ürünlerin paketlemesi kesinlikle içeriği belli olmayacak şekilde yapılır. Paket üzerine içerik ile ilgili bir bilgi yazılmaz. Gönderici olarak bile kendi firma ismimizi yazmamaktayız. Böylece kargo veya kurye görevlisi de dahil olmak üzere 3. şahıslar kutunun içeriğinde ne olduğunu kesinlikle bilmezler.

Ürünlerinizin ev veya iş yerinize gelmesini istemiyorsanız sipariş bölümündeki açıklama kısmına belirtiniz. Bu durumda sipariş verdiğiniz ürünlerinizi en yakın kargo şubesinden kendiniz alabilirsiniz.

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda ekstrenizde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır.

Ürününüz sizin adınıza kargo firmasına verilir bu yüzden 3. şahısların kargonuzu teslim alması mümkün değildir.

TESLİMAT

 

Sabah 09:00 ile 16:00 arası vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Çalışma saatleri dışında vermiş olduğunuz siparişler bir sonraki gün kargo firmasına teslim edilmektedir.

İstanbul içerisinde teslimat süresi en fazla 1 gün, diğer illerimizde ise 1-3 iş günüdür.

SİTEMİZDEN ORJİNAL V-PİLLS GOLD SATIN ALIRKEN SİPARİŞ AŞAMASINDA FAYDALANABİLECEĞİNİZ ÖDEME ŞEKİLLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR.

 

   

 

Kredi Kartı İle Ödeme

Tek çekim ile alışveriş yapabileceğiniz banka kartları;

Tüm Bankaların Master ve Visa Kartları

Taksitli alışveriş yapabileceğiniz banka kartları;

Garanti Bankası
Yapı Kredi
Teb
Denizbank
Finansbank

Sitemizden V-Pills siparişlerinizi kredi kartı ile hemen satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz.. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde size ulaşacaktır. Siparişlerinizin size ulaşabilmesi için lütfen sizden istenen bilgileri eksiksiz veriniz.

Havale İle Ödeme

Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi banka havalesi veya PTT havalesi ile %7 indirimli olarak da satın alabilirsiniz. Banka havalesi formunda açıklama bölümüne ya sipariş numaranızı yada sipariş ile ilişkilendirilebilecek sizinle ilgili bilgiyi (Ör. isim soyisim) yazmayı unutmayınız. Siparişiniz 1-3 iş günü içinde size ulaşacaktır. Siparişlerinizin size ulaşabilmesi için lütfen sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Kapıda Ödeme

Sitemizden vereceğiniz siparişlerinizi kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneğini kullanarak satın alabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ve PTT kargo aracılığı ile Türkiye'nin her yerinde ister adresinizde ister size en yakın kargo şubesinde ürününüz size elden teslim edildiği anda nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. İstanbul içerisinde ise kendi personelimizin teslimatı sırasında ister nakit isterseniz de beraberlerinde getirdikleri mobil pos cihazları sayesinde tüm kredi kartları ile tek çekim veya Garanti, Teb, Denizbank, Yapı Kredi ve Finansbank kartları ile taksitle ödeme yapabilirsiniz.